Tsirguliina Kool kuulutab välja konkursi kehalise kasvatuse, töö- ja tehnoloogiaõpetuse ning klassiõpetaja (HEV õpilased) ametikohtadele.

Kandideerimisavaldus koos CV ja kvalifikatsiooni kinnitavate dokumentide koopiatega palume saata hiljemalt 25.06.2019 e-postile heikki.jarlik@tsirgu.eu või paberkandjal aadressil Tsirguliina Kool, Tsirguliina, Nooruse 1, Valga vald, Valgamaa 68316.

Täiendav info: direktor Heikki Järlik, heikki.jarlik@tsirgu.eu või 5056265

Täna, 2. aprillil algas meie koolis stiilinädal. Seetõttu, et eile oli esimene aprill ehk naljapäev, leidsid Tsirguliina Keskkooli saalis aset erinevad naljamängud tervele koolile.

Esmaspäevaseks stiiliks oli talupojad ja -tütred.

Tänane osavõtt polnud küll väga aktiivne, ent põnevaid pilte tegime siiski. Loodame, et alates homsest on osavõtt palju suurem. Selleks, et Sa teaksid, mida homme või järgmistel päevadel selga panna, tuletame veel kord meelde selle nädala stiilid.

TEISIPÄEV - ametid (sekretär, õpetaja, torumees, jõuluvana, kloun)

KOLMAPÄEV - vanaema ja vanaisa (pane selga vanaema või vanaisa kapist võetud riided ja prillid)

NELJAPÄEV - retrosport (värvilised dressid aastast 1970)

REEDEL KÕIK PUHKAME! :)