Ootame Sind kandideerima:

Kui Sa:

• vastad HTM 29.08.2013 määruses kehtestatud kvalifikatsiooninõuetele ja Sul on
  • varasem töökogemus koolis,
  • orienteerud haridusalases seadusandluses ja nüüdisaegne õpikäsitus ei ole Sulle võõras mõiste,
  • oled kursis HEV-valdkonnaga ja soovid leida parimad lahendused tuge vajavate laste arengutee ja õpilaste õppetöö korraldamisel,
  • omad visiooni, kuidas arendada õppe- ja kasvatustööd,
  • oled valmis algatama ja juhtima erinevaid projekte,
  • isikuomadustelt oled avatud ja täis tegutsemisindu, pead oluliseks koostööd, suudad keerulistes olukordades paindlikult ja loovalt reageerida ning oskad hästi suhelda ja ennast kehtestada, olles samaaegselt empaatiline ja sõbralik, kuid nõudlik juht.

Ootame Sinu elulookirjeldust, haridust tõendavate dokumentide koopiaid, avaldust ning motivatsioonikirja aadressile tsirgu@tsirgu.eu (isiklik kogemus, millele tuginedes näete end juhina ja HEV- koordinaatorina ning visioon, kuidas juhina luua õpilaste arengut toetavat väärtuspõhist õpikeskkonda) hiljemalt 7. augustil 2020.

Vene keele õpetaja osakoormusega ametikohale

Kui Sa:

• vastad õpetaja kvalifikatsiooninõuetele,
  • oled särasilmne, sõbralik, suure südamega, kuid samas nõudlik õpetaja.

Ootame Sinu elulookirjeldust, haridust tõendavate dokumentide koopiaid, avaldust ja motivatsioonikirja aadressile tsirgu@tsirgu.eu hiljemalt 14. augustil 2020.

Tsirguliina Koolis tegutseb alates 1. septembrist 2020 lasteaed ja põhikool ühise asutusena.

Pakume põnevat ja väärtustloovat tööd, võimalust loovalt panustada ühtse kogukonnakooli arendustöösse, enesearendamise ja –täiendamise võimalusi.

Tööle asumise aeg kokkuleppel.

Lisainfo telefonil 59059884

Tere Sulle, hea koolinoor!

See, mis seisab nende sõnade taga, on paljude inimeste suur töö ja tahtmine luua Sulle üks eriline hetk, panna püsti üks kordumatu päev.

Üks mis kindel – paluda endale kellegi elust tund või ka mõni üksik minut, seda ei olegi nii vähe. Meie tähelepanu tahavad ju kõik. Ainult et.. oled Sa selleks siia ilma loodud, et pendeldada kõigi teiste tähelepanuvajaduse rahuldamiseks? Või tahad ise olla see, kellest teised räägivad ja eeskuju võtta tahavad? Tühist tähelepanu on lihtne saavutada, siiski võib sellest saada pigem takistus tulevikuteel. Paraku on nii, et ühed meist mõistavad aega paremini enda kasuks tööle panna kui teised.

Hea koolinoor, pea meeles: aeg on Sinu ainus ja kalleim vara kõige kõrval. Raha tuleb ja läheb, süda armub uuesti ja uuesti, kaotad ja võidad vaheldumisi, aga aeg ei taastu, vaid jääb järjest lühemaks.

See ongi põhjus, miks aastatepikkuse ajalooga noortekonverents nii väärt nähtuse nagu AEG seekord keskmesse võtab ja ühes Sinuga vaatab, kui hästi või halvasti keegi seda kasutada on osanud. Miks on nii, et üks tillukesest külast pärit poistest targutab ikka veel külapoe ees, aga teine on parimaid juriste riigis? Miks teisel on pealtnäha tööd rohkem kui sajal, aga ikka jõuab teha kõike? Ja hästi teeb! Miks ajal, kui Sina sõbra pilte feissbukis kommenteerid, dirigeerib kolmas Kagu-Aasia üht paremat orkestrit ega ole Sinust kuigi palju vanem? Kas andekus määrab kõik või tuleb olla tõsine töömees? Ja kas need, kes teevad korraga kümmet asja, saavad sellega tõesti hästi hakkama, meeldides nii endale kui teistele? Kunagi koolis olid nad klassivendade ja -õdedega ju nõnda sarnased, aga nüüd..? Jaanus Rohumaa, Allar Jõks, Mart Sander, Karin Sepp, Risto Joost, Tõnis Mägi. Oled neist kuulnud, tahad näha silmast silma?

Erutav ja lõputult emotsionaalne Lahe Koolipäev tuleb 20. novembril juba üheksandat aastat. Nii väärikas kohas nagu kahe uhke rõdu, loozhide ja 99-aastase ajalooga Rahvusooperi Estonia teatrimajas ei ole meie konverents veel toimunud. Tänavune konverents kutsub kõiki eneselt küsima: Kas on viimane aeg tegutseda?!
Osalustasu on 29 eurot  (hind sisaldab trantsporti, konverentsi materjale, kolme parajat kõhutäit ja palju muud)
Registeerimise tähtaeg on 5. november!

Märt Treier
noortekonverentsi päeva- ja programmijuht

Üritusel osalemine toimub vastavalt kooli kodukorrale ettenähtud tingimustel.

Veebr

21.02.2021 - 27.02.2021