KUTSE

Tsirguliina Kool kuulutab välja konkursi kehalise kasvatuse, töö- ja tehnoloogiaõpetuse ning klassiõpetaja (HEV õpilased) ametikohtadele.

Kandideerimisavaldus koos CV ja kvalifikatsiooni kinnitavate dokumentide koopiatega palume saata hiljemalt 25.06.2019 e-postile heikki.jarlik@tsirgu.eu või paberkandjal aadressil Tsirguliina Kool, Tsirguliina, Nooruse 1, Valga vald, Valgamaa 68316.

Täiendav info: direktor Heikki Järlik, heikki.jarlik@tsirgu.eu või 5056265

Teisipäeval ehk sõbrapäeval tegime intervjuud kahe meie kooli 9.klassi tütarlapsega, kelleks olid Hanna-Liisa ja Merlika. Intervjuu viisid läbi Kaarin Granovski ja Aivi Bõstrova ning puldis oli Kertily Virk.
Teemaks tuli Tsirguliina Keskkooli gümnaasiumi osa sulgemine kui ka sõbrapäeva pidu. Usume, et oli huvitav kuulata!

Lähiajal üritame ka mõnda saadet filmida, et teil põnevam kuulata/vaadata oleks.

Üritusi ei ole