Ootame Sind kandideerima:

Kui Sa:

• vastad HTM 29.08.2013 määruses kehtestatud kvalifikatsiooninõuetele ja Sul on
  • varasem töökogemus koolis,
  • orienteerud haridusalases seadusandluses ja nüüdisaegne õpikäsitus ei ole Sulle võõras mõiste,
  • oled kursis HEV-valdkonnaga ja soovid leida parimad lahendused tuge vajavate laste arengutee ja õpilaste õppetöö korraldamisel,
  • omad visiooni, kuidas arendada õppe- ja kasvatustööd,
  • oled valmis algatama ja juhtima erinevaid projekte,
  • isikuomadustelt oled avatud ja täis tegutsemisindu, pead oluliseks koostööd, suudad keerulistes olukordades paindlikult ja loovalt reageerida ning oskad hästi suhelda ja ennast kehtestada, olles samaaegselt empaatiline ja sõbralik, kuid nõudlik juht.

Ootame Sinu elulookirjeldust, haridust tõendavate dokumentide koopiaid, avaldust ning motivatsioonikirja aadressile tsirgu@tsirgu.eu (isiklik kogemus, millele tuginedes näete end juhina ja HEV- koordinaatorina ning visioon, kuidas juhina luua õpilaste arengut toetavat väärtuspõhist õpikeskkonda) hiljemalt 7. augustil 2020.

Vene keele õpetaja osakoormusega ametikohale

Kui Sa:

• vastad õpetaja kvalifikatsiooninõuetele,
  • oled särasilmne, sõbralik, suure südamega, kuid samas nõudlik õpetaja.

Ootame Sinu elulookirjeldust, haridust tõendavate dokumentide koopiaid, avaldust ja motivatsioonikirja aadressile tsirgu@tsirgu.eu hiljemalt 14. augustil 2020.

Tsirguliina Koolis tegutseb alates 1. septembrist 2020 lasteaed ja põhikool ühise asutusena.

Pakume põnevat ja väärtustloovat tööd, võimalust loovalt panustada ühtse kogukonnakooli arendustöösse, enesearendamise ja –täiendamise võimalusi.

Tööle asumise aeg kokkuleppel.

Lisainfo telefonil 59059884

valgaruudus 053

Kolmapäeval, 7 märts, käisimegi Ruut FM'is ära. Kella seitsmeks läksime sinna, et kohe hommikuprogramm ka ära näha. Olime seal kuni lõunamänguni. Vahepeal lugesime sisse(salvestasime) mõned laused, mida võib äkki raadios vaja minna.

Triini Saarma oli sel päeval saatejuht, kes meile ka rääkis, millised on nende tavalised tööpäevad ja päevakavad. Päevad on neil seal kindlasti väga kiired. Seda oli ka seal natukene märgata.
Nagu raadiole kohaseks oli seal hästi palju plaate ja neid oli teises ruumis veel rohkem.

valgaruudus 017

Meie, Aivi, Kaarin, Kertily ja Meri-Liis, jäime päevaga väga rahule. Hea oli näha, kuidas tegelikult raadiotöö käib. Täiesti teistsugune, kui lihtsalt kuulata. Nüüd, kui ma lihtsalt raadiot kuulasin, siis tuli ka pilt silme ette, kuidas nad seal on ja räägivad.

Natuke rohkem pilte veel siin: http://fotoalbum.ee/photos/kkaarin/sets/1262991

Veebr