KUTSE

Tsirguliina Kool kuulutab välja konkursi kehalise kasvatuse, töö- ja tehnoloogiaõpetuse ning klassiõpetaja (HEV õpilased) ametikohtadele.

Kandideerimisavaldus koos CV ja kvalifikatsiooni kinnitavate dokumentide koopiatega palume saata hiljemalt 25.06.2019 e-postile heikki.jarlik@tsirgu.eu või paberkandjal aadressil Tsirguliina Kool, Tsirguliina, Nooruse 1, Valga vald, Valgamaa 68316.

Täiendav info: direktor Heikki Järlik, heikki.jarlik@tsirgu.eu või 5056265

jou 002

Neljapäeval, 12 aprill, käisid meie kooliraadiol külas Valga Põhikooli kooliraadio kolm liiget. Tutvustasime neile enda raadiotööd ja pärast seda üritasime anda neile nippe ja ideid, et kooliraadio edukas oleks.
Läksime nendega koos ka eetrisse, nimelt tegime nendega väikse intervjuu ning auhinnamängus loosis üks nende liikmetest välja võitjad ja luges need ette.

Võimalik, et see pole nende viimane külaskäik meie kooliraadiosse :)

Üritusi ei ole