Kutse meile õppima v

Tere, kallid lehel viibijad!

Taas on kätte jõudnud aeg, kus saate lugema hakata talvist Tsirgukest, mis on juba kaheteistkümnes väljaanne. Tõeliselt SUUR aitäh kõikidele, kes aitasid ja muutsid koolilehe tegemise veelgi huvitavamaks. Täname samuti ka meie armsaid algklassiõpilasi, kes jagasid meiega imelisi jõululuuletusi!

Nagu eelmine kord juttu oli, siis tõesti-tõesti on Timol uus ja väga usin õpilane 9. klassis õppiv neiu Kristiine Karu. Mõned päevad enne koolilehe ilmumist oli lausa lust vaadata kuidas nad koos töötasid. Suured tänud Timo Arbeiterile, kes jõuab kõigi ja kõige jaoks hea olla!

Meie koolilehte Tsirguke saab lugeda ka veebikeskonnast issuu.

http://issuu.com/tsirguke/docs/koolileht-tsirguke-12

Väike ülevaade sellest, mida on võimalik lugeda värskest koolilehest:

  • Suusad koolis – Miks pole koolis varem olnud suuski? Millised emotsioonid ja arvamused on õpilastel?
  • Intervjuu – Palju küsimusi ja huvitavaid vastuseid Marika Troonilt, kes on lehe keeletoimetaja ja eesti keele õpetaja. Millega tegeleb Marika? Mis inspireerib teda? Miks hakkas Marika õpetajaks? Kuidas tunneb ta ennast keeletoimetaja ametis?
  • Arvamus – Kas noorus on hukas? Selle üle mõtiskleb ning jagab arvamusi õpetaja Maire Baumverk.
  • Miks pole koolis tervislikku toitu? Mida soovivad meie kooli õpilased osta puhvetist ja milliseid soove nad jagavad sööklapersonalile?
  • Milline näeb välja kooliraadio uus kava?
  • Mida tehti ühel sombusel novembrikuu päeval Toompeal?

Ärge unustage vaheajal puhata, sest järgmine veerand on tulemas pikk ning selged pead tuleb valmis panna! Nautige kaunist jõuluaega ning ega tali taeva jää!

Soovime Teile koolilehe meeskonna poolt rahulikke jõulupühi ning edukat uut aastat!

Rajakaamera

Rajakaamera

3 osa varv

tore

LKK logo originaal