Tsirguliina Kool kuulutab välja konkursi kehalise kasvatuse, töö- ja tehnoloogiaõpetuse ning klassiõpetaja (HEV õpilased) ametikohtadele.

Kandideerimisavaldus koos CV ja kvalifikatsiooni kinnitavate dokumentide koopiatega palume saata hiljemalt 25.06.2019 e-postile heikki.jarlik@tsirgu.eu või paberkandjal aadressil Tsirguliina Kool, Tsirguliina, Nooruse 1, Valga vald, Valgamaa 68316.

Täiendav info: direktor Heikki Järlik, heikki.jarlik@tsirgu.eu või 5056265

tsirguke
Samuti, nagu kätte on jõudnud veerandilõpp, on nüüdsest käes kõigil ka uus "Tsirguke". Kindlasti olete kõik märganud meie koolilehe uut välimust - loodame, et see meeldib teile.

Et edaspidine koolileht veelgi parem oleks, ootame muidugi ka tagasisidet, mida paremaks muuta. :)
Võite lisada oma kommentaare ja postitada foorumisse oma mõtteid ja ideid.

Kui teil on huvitavaid aritkleid, siis ootavad neid Sandra ja Timo.

Järgmine "Tsirguke" ilmub novembri lõpus.

Seoses selle tähtsa sündmusega, avame ka siin koolilehele oma väikese nurgakse, mille leiate ülevalt menüüst klõpsates lingile KOOLILEHT. Seal saate ka uut koolilehte lugeda, vajalik on vaid PDF lugeja olemasolu : ).

Timo

{jcomments on}