Tsirguliina Kool kuulutab välja konkursi kehalise kasvatuse, töö- ja tehnoloogiaõpetuse ning klassiõpetaja (HEV õpilased) ametikohtadele.

Kandideerimisavaldus koos CV ja kvalifikatsiooni kinnitavate dokumentide koopiatega palume saata hiljemalt 25.06.2019 e-postile heikki.jarlik@tsirgu.eu või paberkandjal aadressil Tsirguliina Kool, Tsirguliina, Nooruse 1, Valga vald, Valgamaa 68316.

Täiendav info: direktor Heikki Järlik, heikki.jarlik@tsirgu.eu või 5056265

Hei! Käes on veebruari lõpp ja juba peagi on käes ka Vabariigi aastapäev!
Enne seda aga jõudsid meie tublid koolilehe reporterid ja meeskond välja anda ühe sisuka ajalehe - kusjuures selles lehes on lehekülgi kokku 10! :)

Selle lehe põhiteemadeks on ikka kooliremont, intervjuud õpetajatega, ajalugu ja palju muud põnevat! NB! Lehte saad lugeda ka läbi interneti, kuid Sul peab olemas olema PDF lugeja!

Jee! Ilusat aastapäeva kõigile!

Sept

02.09.2019 09:00 - 10:00