Tsirguliina Kool kuulutab välja konkursi kehalise kasvatuse, töö- ja tehnoloogiaõpetuse ning klassiõpetaja (HEV õpilased) ametikohtadele.

Kandideerimisavaldus koos CV ja kvalifikatsiooni kinnitavate dokumentide koopiatega palume saata hiljemalt 25.06.2019 e-postile heikki.jarlik@tsirgu.eu või paberkandjal aadressil Tsirguliina Kool, Tsirguliina, Nooruse 1, Valga vald, Valgamaa 68316.

Täiendav info: direktor Heikki Järlik, heikki.jarlik@tsirgu.eu või 5056265

Koolilehe meeskond annab teada, et on ilmunud uus sügisene koolileht! Nüüdseks on tegemist seitsmenda väljaandega (alates eelmisest õppeaastast) kuid siiski selle aasta esimene! Tuvumiseks, lae alla siit http://opilasesindus.tsirgu.ee/loe-lehti.html ja loe!

Sügisesest lehest saad teada: «Mida arvavad õpilased kooli remondist?», «Kes on uus geograafia õpetaja Kadri Kalda?», «Minu elu ja suve suursündmus», «Aasta õpetaja - Svetlana Oper», «Poiss, kes vajab pisut rohkem hoolt», «Rebaste ristimine toimus esmakordselt kultuurimajas» jne.

Veel rohkemgi põnevat leiad lehest, kui asud kohe lugema!

Ilusat vaheaja jätku!

Sinu koolilehe meeskond