Ootame Sind kandideerima:

Kui Sa:

• vastad HTM 29.08.2013 määruses kehtestatud kvalifikatsiooninõuetele ja Sul on
  • varasem töökogemus koolis,
  • orienteerud haridusalases seadusandluses ja nüüdisaegne õpikäsitus ei ole Sulle võõras mõiste,
  • oled kursis HEV-valdkonnaga ja soovid leida parimad lahendused tuge vajavate laste arengutee ja õpilaste õppetöö korraldamisel,
  • omad visiooni, kuidas arendada õppe- ja kasvatustööd,
  • oled valmis algatama ja juhtima erinevaid projekte,
  • isikuomadustelt oled avatud ja täis tegutsemisindu, pead oluliseks koostööd, suudad keerulistes olukordades paindlikult ja loovalt reageerida ning oskad hästi suhelda ja ennast kehtestada, olles samaaegselt empaatiline ja sõbralik, kuid nõudlik juht.

Ootame Sinu elulookirjeldust, haridust tõendavate dokumentide koopiaid, avaldust ning motivatsioonikirja aadressile tsirgu@tsirgu.eu (isiklik kogemus, millele tuginedes näete end juhina ja HEV- koordinaatorina ning visioon, kuidas juhina luua õpilaste arengut toetavat väärtuspõhist õpikeskkonda) hiljemalt 7. augustil 2020.

Vene keele õpetaja osakoormusega ametikohale

Kui Sa:

• vastad õpetaja kvalifikatsiooninõuetele,
  • oled särasilmne, sõbralik, suure südamega, kuid samas nõudlik õpetaja.

Ootame Sinu elulookirjeldust, haridust tõendavate dokumentide koopiaid, avaldust ja motivatsioonikirja aadressile tsirgu@tsirgu.eu hiljemalt 14. augustil 2020.

Tsirguliina Koolis tegutseb alates 1. septembrist 2020 lasteaed ja põhikool ühise asutusena.

Pakume põnevat ja väärtustloovat tööd, võimalust loovalt panustada ühtse kogukonnakooli arendustöösse, enesearendamise ja –täiendamise võimalusi.

Tööle asumise aeg kokkuleppel.

Lisainfo telefonil 59059884

Hea õpilasesindaja!

Ka sel korral toimuvad enne Üldkoosolekut eelfoorumid!
Üldkoosoleku eelfoorum on kokkusaamine, kus võetakse ette kõik dokumendid, mis tulevad ka Üldkoosolekul arutelu alla, ning töötatakse need läbi. Igal eelfoorumil on kohal vähemalt üks meie säravatest juhatuse liikmetest, kes aitab Teil kogu protsessi paremini aduda.

Kõik noored, kes on Üldkoosolekul enda kooli õpilasesinduse esindajad on kohustatud eelfoorumil osalema. Samuti oodatakse väga ka kõiki teisi, kellel asja vastu lihtsalt huvi on. Juhul, Teil kui ÜK delegaadil pole võimalik eelfoorumil osaleda, siis palun otsige endale asendaja, kes Teile kogu info edastaks ja andke sellest ka korraldusmeeskonnale teada

Registreeri end SIIN

Stendi eest vastutavad järgmised meeskonnad :

I grupp

1. Meryt Salme