Põhikooli lõpueksamid

  • eesti keel (kirjalik) - 1. juuni 2020
  • matemaatika (kirjalik) - 4. juuni 2020
  • valikeksam (kirjalik) - 10. juuni 2020
  • valikeksam võõrkeeles (suuline) - 10.-11. juuni 2020

Tasemetööd

  • 3. klass
    • eesti keel (kirjalik) - 12. mai 2020
  • 4. klass
    • loodusõpetus (kirjalik) - 1.-2. oktoober 2019
  • 6. klass
    • eesti keel (kirjalik) - 13. mai 2020
  • 7. klass
    • loodusõpetus (kirjalik) - 24.-25. september 2019

Koolivaheajad

  • I           21.-27. oktoober 2019
  • II          23. detsember 2019 - 5. jaanuar 2020
  • III         24. veebruar  - 1. märts 2020
  • IV        20. aprill - 26. aprill 2020
  • V         10. juuni - 31. august 2010 (v.a lõpuklass)

Trimestrite lõpud

  • I           29. november 2019
  • II          6. märts 2020
  • III         9. juuni  2020

Konsultatsioonide ja järelvastamiste ajad 

 Konsultatsioonist või järelvastamisest tuleb õpetajat teavitada hiljemalt eelmisel päeval.
Heikki Järlik                            Neljapäev        13:00–15:00

Vapu Laik                               Neljapäev        13:00–15:00 kokkuleppel

Anne Juust                             Teisipäev         kokkuleppel

Ülle Vihm                                Esmaspäev      14:05–14:50

                                               Kolmapäev     13:10–14:50

                                               Neljapäev        13:10–14:50 (kokkuleppel kuni 15:45)

Õie Nõmmik                           Esmaspäev      14:05–14:50

                                               Teisipäev         14:05–14:50

                                               Kolmapäev      13:10–14:50

                                               Neljapäev        14:05–14:50

Svetlana Oper                        Esmaspäev      14:05–14:50 (7. klass)

                                               Kolmapäev       13:10–13:55 (5. ja 6. klass)

                                                                        14:05–14:50 (9. klass)

                                               Reede              14:05–14:50 (8. klass)

Merike Soovares                    Kolmapäev      14:05–14:50 kokkuleppel

Romet Piller                           Kolmapäev      13:10–14:50

Margus Muttik                        Neljapäev        14:05–14:50 (teistel aegadel kokkuleppel)

Katre Kikkas                           Esmaspäev      14:50–15:45

                                               Reede              13:10–14:50

Margit Aigro                           Kolmapäev        14:05–14:50

Jana Vainonen                      Neljapäev          14:05–14:50 (teistel aegadel kokkuleppel)

Olver Kaljuvee                       Kolmapäev        14:05–14:50

Merje Saarniit                        Teisipäev           14:50–15:45 (teistel aegadel kokkuleppel)

Raamatukogu

Raamatukogu lahtiolekuajad:

  • E 8.00-17.00
  • T 8.00-17.00
  • K 11.00-18.00                                                   
  • N 8.00-16.00
  • R 8.00-15.00