Miks tulla õppima Tsirguliina Keskkooli?

• Keskkooli lõpetaja saab müüja kutse koos Kaupmeeste Liidu poolt väljastatava sertifikaadiga.
  • Õppetöö tulemused ( tasemetööd, põhikooli lõpueksamid) on vabariigi taset arvestades head; osavõtt maakondlikest ja vabariiklikest konkurssidest ning olümpiaadidest on aktiivne ja nendel on saavutatud head tulemused; arvestatavad kogemused uurimistööde teostamisel.
  • Koolis töötavad sõbralikud, abivalmis ja suurte kogemustega õpetajad.
  • Hästi on välja arendatud erinevad tugisüsteemid.
  • Tunniväliselt toimuvad mitmed huvitavad ekskursioonid, matkad, koolitused.
  • Õpilased osalevad erinevates kodumaistes projektides kui ka rahvusvahelises koostöös teiste koolidega.
  • Mitmesugused võimalused aktiivseks osalemiseks koolielus; õpilasesindus on tegus, koolil on oma koolileht ning raadio.

Tule õppima Tsirguliina Keskkooli!

Avatud on vastuvõtt kõigile, kes soovivad õppida meie kooli 10. klassis.

Registreerimiseks tule Tsirguliina Keskkooli kantseleisse tööpäevadel kella 9.00-13.00 ning võta kaasa järgmised dokumendid:

• põhikooli lõputunnistus
  • tervisekaart