Reedel, 22. märtsil toimus II trimestri kogunemine. Tunnustati parimaid õppijaid ning aktiivseid õpilasi. Tunnustusi jagati mitmel erineval tegevusalal. 

 

14. märtsil osalesid järgnevad õpilased Valgas toimunud koolinoorte meistrivõistlustel võrkpallis:

  • Chris Marcus Krahv
  • Kevin Põder
  • David Vare
  • Karl Kahro
  • Artur Köller
  • Karl Korp

Võistkond saavutas 2. koha.

Valgamaa koolinoorte 2018/19 õa sisekergejõustiku meistrivõistlustel saavutasid õpilased järgmised tulemused:

  • Karl Kahro – 1. koht kuulitõukes, 3. koht kõrgushüppes
  • Henrik Saega – 5. koht 60m jooksus, 5. koht 200m jooksus
  • Märt Saega – 2. koht kuulitõukes, 3. koht kaugushüppes, 3. koht 200m jooksus
  • Rainer Juus – 3. koht 60m jooksus, 4. koht 150m jooksus
  • Iris Punt – 2. koht kõrgushüppes

„Dumle“ rahvastepalli piirkonnavõistlusel saavutasid 1. koha

  • Maribel Bettler
  • Marten Bettler
  • Kristen Reinhold
  • Rainer Juus
  • Karl Liivlaid
  • Danila Grinjov
  • Timo Künnapuu

EKSL miniliiga maakondlikul turniiril võrkpallis saavutasid 2. koha

  • Kevin Põder
  • Markus Põder
  • David Vare
  • Märt Saega
  • Chris Marcus Krahv

 

Maakondlikul häälimisvõistlusel „Spelling Bee“ saavutasid häid tulemusi järgnevad õpilased:

  • Erik Muttik (jagas 3.-4. kohta)
  • Anton Vonk (4. koht)

 

Valgamaa piirkondlikul geograafiaolümpiaadil saavutas 2. koha Mairo Tohus. Lisaks esindasid edukalt meie kooli Raiko Kõrge, Siim Sikk ja Henrik Saega.

 

Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud isamaaliste luuletuste lugemise konkursil  osalesid edukalt järgnevad õpilased:

  • Gerda Ly Käis (2. koht)
  • Magnar Mõttus (eripreemia)

14. märtsil toimus maakonnas emakeelepäevale pühendatud veebipõhine viktoriin, kus saavutasid suurepäraseid tulemusi järgmised õpilased:

1. koht ning eripreemia palindroomide meister I

  • Gerda Ly Käis
  • Angela Mõttus
  • Laur-Rogert Sulg

2. koht

  • Magnar Mõttus
  • Karl Veemees
  • Anton Vonk

10. koht

  • Annika Köller
  • Annika Hunt
  • Siret Zutis

Emakeelenädalal toimus ilusa käekirja võistlus. Klasside parimad:

4. klass

  • Erik Muttik
  • Anni Saega
  • Iris Punt

5. klass

  • Siret Zutis
  • Anelle Murnek
  • Anton Vonk
  • Annika Hunt
  • Anete Allik

6. klass

  • Lisette Taalfeld
  • Gerda Ly Käis
  • Helena Uibos

7. klass

  • Risanna Mooses

8. klass

  • Kerttu-Liis Bettler
  • Andris Uibos

Emakeelepäevale pühendatud plakatite võistluse parimad olid Helena Uibos, Kätlin Reinhold ja Mirell Murumaa.

 

Pärnu mini- ja õpilasfirmade laadal „Jäärmark 2018“ pälvisid eripreemia minifirma „Pulksikud“ järgmises koosseisus:

  • Artur Köller
  • Priidu-Joosep Kutsar
  • Karl Kahro
  • Karl Korp

Pärnu mini- ja õpilasfirmade laadal „Jäärmark 2018“ pälvisid peapreemia minifirma „Lõbudik“ järgmises koosseisus:

  • Caro Liis Saaremäe
  • Kerttu-Liis Bettler
  • Risanna Mooses

Vabariiklikul mini- ja õpilasfirmade laadal esindasid kooli edukalt:

  • Artur Köller
  • Priidu-Joosep Kutsar
  • Karl Kahro
  • Karl Korp
  • Caro Liis Saaremäe
  • Kerttu-Liis Bettler
  • Risanna Mooses

Valgamaa ettevõtluskonkursi „Nupp nokib 2019“ saavutas II koha minifirma „Lõbudik“.

November 2018 - märts 2019 saavutatud mitmed head kohad orienteerumises Eesti MV, Läti MV, Valgamaa MV, Põlvamaa MV jne.


Chris Marcus Krahv

Põlvamaa lahtised MV SO sprindis 6. koht

Põlvamaa lahtised MV SO lühirajal 4. koht

Eesti MV SO sprint 2. koht

Eesti MV SO tavarada 4. koht

Läti MV SO lühirada 3. koht

EOL SO Princenteri karikasari

Põlvamaa talimängud 2019/Kobrase suusasõit 1. koht

Valgamaa koolinoorte MV suusatamises PB 1. koht

Valgamaa MV/Talimängud klassika P18 2. koht

Valgamaa MV/Talimängud uisk P18 3. koht

Valgamaa MV/Talimängud teatesuusatamine 5. koht

Angela Mõttus

Põlvamaa lahtised MV SO sprindis 5. koht

Põlvamaa lahtised MV SO lühirajal 6. koht

Eesti MV SO lühirada 3. koht

Eesti MV SO tavarada 4. koht

EOL SO Princenteri karikasari

Põlvamaa talimängud 2019/Kobrase suusasõit 4. koht

Valgamaa koolinoorte MV suusatamises TB 1. koht

Valgamaa MV/Talimängud klassika T18 1. koht

Valgamaa MV/Talimängud uisk T18 1. koht

Valgamaa MV/Talimängud teatesuusatamises 5. koht

Laur-Rogert Sulg

EOL SO Princenteri karikasari

Põlvamaa talimängud 2019/Kobrase suusasõit 6. koht

Valgamaa koolinoorte MV suusatamises PC 1. koht

Valgamaa MV/Talimängud klassika P18 3. koht

Valgamaa MV/Talimängud uisk P18 5. koht

Valgamaa MV/Talimängud teatesuusatamine 5. koht

Helina Saega

Valgamaa koolinoorte MV suusatamises TB 2. koht

Mairo Tohus

Valgamaa koolinoorte MV suusatamises PA 5. koht

Matemaatikavõistlus “Nuputa” piirkonnavoorus osalesid:

  • Anton Vonk
  • Siret Zutis
  • Annika Hunt
  • Gerda Ly Käis
  • Risanna Mooses
  • Markus Põder
  • Helina Saega

Valgamaa matemaatika olümpiaadil esindas kooli edukalt Anton Vonk.

Pranglimise piirkondlik (Põlva-, Võru-, Valgamaa) finaalis osalesid Kätlin Reinhold, Henrik Saega.

53241732 2266392590048711 9205905989704876032 nMeie kooli minifirma Lõbudik saavutas Valgamaa noorte ettevõtluskonkursil „Nupp nokib“ teise koha, koosseisus Kerttu-Liis Bettler, Risanna Mooses ja Caro Liis Saaremäe (juhendaja Katre Kikkas ja mentor Merlika Hüdsi).

Minifirma Lõbudik toodab lauamängu, mis on nii lõbus kui ka hariv ning seda saab mängida kogu perega ja sõpradega, sõltumata mängijate vanusest. Mängus küsimuste kaardid jagatud nelja erinevasse kategooriasse, milleks on mõistatused, multifilmid, varia ja tõde.

Noorte ettevõtluskonkursi "NUPP NOKIB" eesmärk on tekitada noorte seas huvi Valgamaa majanduse arenguperspektiivide vastu. Oluline rõhk on säästval arengul, materjalide taaskasutusel, loovuse ja leidlikkuse arendamisel. Konkursil osalesid Valgamaa koolide 7.-12. klassi 1- kuni 5-liikmelised võistkonnad.

Konkurssi korraldab SA Valgamaa Arenguagentuur Eesti Regionaalarengufondi meetmest "Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks".

Varsti...

Apr
19

19.04.2019 - 28.04.2019


Apr
25

25.04.2019 10:00 - 13:00


Apr
30

30.04.2019


Mai
1

01.05.2019


Mai
2

02.05.2019 11:00 - 15:00


Uudised arhiivist...

Rajakaamera

Rajakaamera