14. oktoobril toimus Valga keskraamatukogus maakondlik ettelugemise võistluse eelvoor neljandate klasside õpilastele.

Õpilastel tuli ette lugeda umbes 3-minutiline tekst raamatust. Selle aasta teemaks oli "Meri raamatulugudes". Meie koolist osales sel õppeaastal 3 neljanda klassi õpilast: Angela Mõttus, Eliis-Maria Elvet ja Gerda Ly Käis. Kõik lapsed olid väga tublid. Esineti julgelt ja ilmekalt. Kiitus!

Žürii sõnade kohaselt võitis üsna üksmeelse otsuse kohaselt meie kooli õpilane Gerda Ly Käis. Kõik teised esinejad väärisid nende arvates teist kohta.

Nüüd tuleb Gerda Lyl osaleda 22. oktoobril Tallinnas Lastekirjanduse Keskuses toimuval vabariiklikul finaalvõistlusel. Edu talle! Hoiame pöialt!

Klassijuhataja Tiina Arbeiter