Koolimaja on suletud 12. juulist kuni 8. augustini 2021.

Kiiretes küsimustes pöörduda:

  • koolijuht tel 5190 6269 Aive Aru 
  • majandusjuhataja tel 7666 383 Valdo Kõrge

Lasteaed on suletud 05.-23. juuli 2021.

Kiiretes küsimustes pöörduda:

  • koolijuht tel 51906269 Aive Aru
  • õppejuht tel 5354 0776 Ilme Sitik

 lasteaed tookuulutus

Teisipäeval, 15. novembril, toimus Tsirguliina rahvamajas maakondlik etlejate konkurss "Koidulauliku valgel". Sel aastal osales 17 õpilast seitsmest erinevast koolist üle Valgamaa. Meie koolist osalesid sel aastal võistlusel 5. klassist Merit Meriloo, 6. klassist Kelyn Veski, 8. klassist Mariis Fuchs ja Krista Zõhtsõk, 9. klassist Janne Hunt. 

Žüriisse kuulusid Valga avatud noortekeskuse noorsootööjuht Maarja Mägi, Tsirguliina rahvamaja perenaine Agnes Saega ning tuntud luuletaja Contra (Margus Konnula). Meie kooli võistlejatest pälvisid erilist tähelepanu Janne Hunt ja Mariis Fuchs, kes esinesid selge ning kõlava häälega. Contra sõnul oli Mariisi esitlus kõige koidulaulikulikum, selle eest premeeriti teda eriauhinnaga.

Täname osalejaid tubli esinemise eest ning juhendajaid Ülle Vihma ja Marika Trooni!

rsz dsc 1323

 

Rajakaamera

Rajakaamera

3 osa varv

tore