Koolimaja on suletud 12. juulist kuni 8. augustini 2021.

Kiiretes küsimustes pöörduda:

  • koolijuht tel 5190 6269 Aive Aru 
  • majandusjuhataja tel 7666 383 Valdo Kõrge

Lasteaed on suletud 05.-23. juuli 2021.

Kiiretes küsimustes pöörduda:

  • koolijuht tel 51906269 Aive Aru
  • õppejuht tel 5354 0776 Ilme Sitik

 lasteaed tookuulutus

 

Lõpuks ometi saan avaldada oma artikli, mis valmis juba 2 nädalat tagasi, kuid arvutikrati ebameeldivuste tõttu jäi õigel ajal kooli kodulehele üles panemata.

8. detsembril osalesid meie kooli 1. – 4. kl tublid luuletuste lugejad Valga Keskraamatukogus toimunud järjekordsel jõululuuletuste lugemise konkursil. Konkurss toimus 2 vanuserühmas: 1. -2. kl ja 3.–4. kl.

Osalejaid oli registreerunud nooremas vanuserühmas 28 ja vanemas vanusrühmas 32. Võistlustulle astus kokku siiski 57 last. Meie kooli 9 osalejast pääsesid finaali 10 parima hulka 6: Marvin Fuchs, Erik Muttik, Christopher Pukman (1. – 2. kl), Mirell Murumaa, Angela Mõttus ja Gerda Ly Käis (3. – 4. kl). Super tulemus!!! Osalesid veel Anni Saega, Magnar Mõttus ja Anete Allik.

Finaalipääsejate, kes pidid lugema ka teise luuletuse, seast valiti 5 auhinnaväärilist kohta: esikolmik ja 2 eripreemiat. Meie õpilastest sai Gerda Ly Käis 1. koha 3. – 4. klasside õpilaste konkurentsis. Gerda võitis Valga Keskraamatukogu poolt korraldatud jõululuuletuste lugemise konkursi juba 3. korda. Väga tubli saavutus!!!

Peab tunnistama, et kõik meie lapsed esinesid väga ilmekalt ja julgelt. Eks harjutamine teeb meistriks! Kiitusi jagati seekord ka kõikidele õpetajatele. Meie kooli õpilasi valmistasid ette õpetajad Riina Järlik, Marje Utsal, Heda Hansson ning Tiina Arbeiter.

Konkursi tulemusi saab vaadata Valga Keskraamatukogu kodulehelt. http://www.valgark.ee/

Tiina Arbeiter

Rajakaamera

Rajakaamera

3 osa varv

tore