Pühajärve Põhikoolis toimus järjekordne maakondlik Spelling Bee võistlus. Osalejaid oli kokku registreeritud 29. Meie kooli esindas 4. klassi õpilane Anton Vonk, kes valiti välja klassisisesel konkursil.

Spelling Bee võistlusel tuleb igal võistlejal öelda tähthaaval 15 ingliskeelset sõna. Võidab see, kes ütleb võimalikult palju sõnu õigesti ja kiiresti. Osa sõnu saavad õpilased ette teada ning võivad neid võistluseks harjutada. Osa sõnu on ette teadmata.

Anton sai võistlustel 4. klasside seast tubli 6. koha. Järgmisel aastal on tal võimalus võistelda uuesti, et saavutada veel parem koht. Kiitus Antonile ja edu edaspidiseks!

Õpetaja Tiina Arbeiter

Täname õpetaja Tiina Arbeiterit ja Anton Vonki heade tulemuste eest!Spelling Bee 1

Spelling Bee 1