Kutse meile õppima v

Hea sõber!

Taaskord on võimalik taotleda toetust huvitegevuses ja -hariduses osalemiseks.

Toetust saavad taotleda lapsevanemad või noored, kelle elukoht asub Valga vallas, välja arvatud Valga linnas. Huvihariduse ja huvitegevuse toetust makstakse noore eest, kes osaleb huvitegevuses või huvihariduses väljaspool oma endist koduvalda.

Näiteks, kui Tõlliste piirkonna noor käib Valga linnas muusikakoolis, on tal õigus toetust taotleda.

Toetuse suurus on 150 eurot kvartali kohta.

Täidetud taotlusele tuleb juurde lisada huvikooli või huvitegevusringi esindaja allkirjastatud vabas vormis tõend noore osalemise kohta huviringis. Tõend tuleb lisada igal juhul.

Allkirjastatud taotlus tuleb edastada aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tuua Valga Vallavalitsusse või viia Valga valla teeninduskeskusesse hiljemalt 7. oktoobriks. Hilisemaid taotlusi ei arvestata.

Samuti võib allkirjastatud dokumendid toimetada Tsirguliina Kooli huvijuhi Merlika Hüdsi kätte (hiljemalt 5. oktoobriks). Prinditud blankette saab kooli õpetajate toast.

Küsimuste puhul palun helistada 56929769 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Tõlliste piirkonna erisus:

Tõlliste piirkonna noortel on õigus taotleda toetust ka juhul, kui nad osalevad huvihariduses või huvitegevuses Tõlliste piirkonnas. Sellisel juhul on toetus poole väiksem ning vallavalitsus otsustab, kas toetuse eraldamine on põhjendatud või mitte.

Huvihariduse ja huvitegevuse toetamise kord ning blankett on leitav siit: http://www.valga.ee/kultuurivaldkonna-toetused

Rajakaamera

Rajakaamera

3 osa varv

tore

LKK logo originaal