Esimene nädal projektist “Tervist!” möödus aktiivselt ja emotsionaalselt

Nädala jooksul on mängitud palli, joostud käest kinni, orienteerumisel käidud ja palju muudki. Klassid valmistasid koos klassijuhatajaga ette päris põnevad ülesanded, millest koolikaaslased on innuga osa võtnud.

Esmaspäeval toimus projekti avamine. Teisipäeva viis läbi 8. klass - vahetundide ajal mängiti spordisaalis pesapalli. Kolmapäeval sai 2. klassi eestvedamisel meeskondlikult ja kätest kinni staadionil joosta. Neljapäeval toimus 6. klassi eestvedamisel hommikuvõimlemine ning pikkadel vahetundidel kotijooks. Reedel viidi 5. klassi poolt läbi orienteerumine.

Võistlused on alati pingelised. Tänu sellele said õpilased hea kogemuse nii võistluste endi kui ka punktisüsteemi koostamise eest. Üks nädal on selja taga, aga teine on veel minna!

Tsirguliina Kooli noorte omaalgatuslikku projekti “Tervist!” rahastab Valga Vallavalitsus.

Pildigalerii leiab kooli facebooki lehelt, fotode alt!