Käes on kenad kevadilmad. Lisaks õppimisele on väga oluline liikuda õues värskes õhus. Selleks, et õues liikumine põnevam ja motiveerivam oleks, tegime teile vahva loodusbingo.

Selle bingo boonuseks on, et see on ka mingil määral võistlus. Võistluse reeglid on järgmised:

• Otsi üles allpool välja toodud asjad.
  • Kogu kokku kõik 16 erinevat pilti. Ole loov! Võid nendest teha ka kollaaži, kopeerida need ühte faili, jagada Merlikaga kausta linki või saata need lihtsalt e-maili teel.
  • Loodusbingo võistlusel osalemiseks, tuleb pildid saata e-mailile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. hiljemalt 22. maiks.

Auhinnad loositakse välja nende vahel, kes saadavad 16 pilti, millelt on näha allpool välja toodud asjad (igas kooliastmes kaks auhinda).