Kutse meile õppima v

Oleme alustanud koolis sellise huvitava ajaveetmise tegevusega nagureceived 216795040154773
tantsuvahetunnid. Need on toimunud juba kahel teisipäeval muusikaklassis, söögivahetundide ajal. Õpilased tantsivad youtubest võetud just dance`i videote järgi. Uks on lahkelt avatud kõigile koolikaaslastele ja töötajatele. See on väga hea võimalus ennast natuke liigutada ja vahetundi aktiivselt veeta. 

Küsisime õpilaste käest, kuidas nemad tantsuvahetundidesse suhtuvad ja kas nad tahaks, et need toimuks tihedamini. Saime palju positiivset tagasisidet.

9. klassi õpilasele Helinale meeldisid tantsu vahetunnid väga. Talle meeldis selle juurest just see, et need tantsud on erinevad ja kui sul ei tule mingi liigutus õigesti välja, siis see on hästi naljakas.

received 433243161350361

8. klassist Eliis-Mariale meeldivad tantsuvahetunnid väga. Talle meeldib, et koolis on mitmesugust tegevust. Eriti tegi rõõmu see, et paljud kaasõpilased lõid tantsimises kaasa.

7. klassist Merike on meeldivalt üllatunud, sest õpilased saavad ennast liigutada ning ei istu telefonides. Ta sooviks lausa, et need oleks kasvõi kaks või kolm korda nädalas.

1. klassi Kizzy lemmik tantsud on Rock`n roll ja Bangarang, ning ta tahaks, et neid oleks tihedamini ja eriti rasketes versioonides. 

 2. klassi poisid arvasid entusiastlikult, et tantsuvahetunnid on lahedad ja nemad osaleksid kindlasti iga kord.

3. klassi Crystellele meeldisid tantsuvahetunnid ning ta on nendel palju osalenud.

Kõik keda küsitleti arvasid, et tantsuvahetunnid võiksid toimuda mitu korda nädalas ning tihedamini. On näha, et õpilased on vahetundidest väga heal arvamusel ning tahaksid tantsida rohkemgi.

received 485899262809663

Artikli autorid:
õpilasesinduse liikmed Gerda Ly ja Iris

Piltide autor: 
õpilasesinduse liige Mirell

Rajakaamera

Rajakaamera

3 osa varv

tore

LKK logo originaal