Inglise keele päev algklasside õpilastele toimus 16. oktoobril.

6. tunni ajal toimus inglisekeelsete luuletuste konkurss, kus 3. ja 4. klassi parimad etlejad esitasid selgeks õpitud luuletusi. Neid hindas žürii, mille koosseisu kuulusid: Maire Baumverk, Jana Vainonen, Tiia Pärnik-Pernik, Karina Kesvatera, Liisi Kaljuste, Tanel Kaljuste ja Ethel Laul.

Kohtunike arvamused olid üsna sarnased. Kõige meeldejäävam esineja oli Liina Suur, kes võitiski konkursi ülekaalukalt. Teisele kohale tuli väga hea punktisummaga Johanna Ardel. Ülejäänud esinejate tulemused olid üsna võrdväärsed, kuid siiski tuli kolmandale kohale Kadi Kaart. Jagati välja ka eriauhind. Selle pidid omavahel sõbralikult ära jagama Igor Skvortsov (julge ja tubli esimene) ja Eliis Karm (armas esitus). Loodan, et nad said sellega kenasti hakkama. Kõik esinejad olid tublid. Pealtvaatajatest klassikaaslastelegi meeldis kõikide esinemisi jälgida.

7. tunni ajal kogunesid kõik algklasside õpilased ühte suurde klassiruumi, kus 3. ja 4. klass esitasid õpitud luuletusi ja kahekõnesid. Ka 1. ja 2. klassi lapsed said võimaluse näidata oma inglise keele oskusi, sest nemad pidid etteloetust leidma tuttavaid sõnu, mille eest nii mõnigi endale kommi sai. Inglise keele päeval esinesid ka 7. klassi õpilased Kristi Kõiv, Merili Meriloo ja Karl-Martin Tabur. Nemad rääkisid meile Inglismaast, inglise keelest ja Inglismaa kuningatest ning kuningannadest. Suur tänu kõigile vanemate klasside õpilastele meie päeva sisustamise eest ja täname ka nende õpetajaid Inna Leimanit, Svetlana Operit.