7. detsembril käisid  tsirgukesed (9.-12. klass)Tallinnas Salme Kultuurikeskuses, kus  TNT Theatre Britain  Saksamaalt tõi lavale William Shakespeare tragöödia MACBETH.

Salme Kultuurikeskuse saal oli  täis teatri ja inglise keele huvilisi  noori üle Eesti. Näitlejate mäng oli kaasakiskuv, inglise keel keskajahõnguline. Oli igati põnev.

TNT Theatre Britain  alustas oma tegevust 1980.aastal ja on tänaseks muutunud maailma kuulsamaks rändteatriks. See teater on lavastanud seitse  W. Shakespeare  näidendit ja teisi tuntuid lavatükke. TNT Theatre Britain külastas Eestit esimest korda. Järgmine kord nad lubasid tulla Eestisse saabuva aasta kevadel näitama Georg Orwelli ulmeromaani “Looma farm� ( “Animal Farm�)