Kooliraadio meeskond kuulutab välja fotokonkurssi "Minu talv".

Ootame osalema nii õpilasi kui ka õpetajaid, veel ei ole hilja pildistama minna!

• pole veel tehtud pilte? pildistamist võid alustada juba täna või järgmise nädala jooksul kuni 15. detsembrini! (esitada võib ka varem tehtud pilte)
  • ootame pilte just eelkõige sinu talvest - on sul pilte alles hiljuti möllanud lumetormist või hoopis põnevaid pilte selle talve esimesest lumest või mõnest eelnevast talvest? jaga seda rõõmu ka meiega, võibolla osutub just sinu pilt üheks parimaks! Saada oma parimadad pildid kooliraadio e-maili aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • rohkem infot saad kooliraadio meeskonna või huvijuhi käest, nii et kui huvi, siis küsi!
  • Parimatest fotodest koostame fotonäituse!
  • Rohkem infot leiad samuti meie kodulehelt http://kooliraadio.walweb.net
Vaata konkursil osalenud fotosid ->