9.veebruaril toimus meie koolis õpilasesinduste õppepäev gümnaasiumiastmetega koolidele. Küllakutse võtsid vastu Valga Gümnaasium, Valga Vene Gümnaasium ja Tõrva Gümnaasium. Päevakava oli tihe ja asjalik. Esmalt toimusid soojendusmängud, kus õpiti lähemalt tundma üksteist. Kooli tutvustava ekskursiooni viis läbi direktor Heikki Järlik. Selle järel toimusid asjalikud õpilasesinduste esitlused. Tutvustati koolide õpilasesinduste suuremaid kordaminekuid, räägiti õpilasesinduse tööst, vastati küsimustele, anti soovitusi. Edasi toimus grupitöö, kus arutati õpilasesinduse liikmete töökohustusi. Kooliraadio liikmete eestvedamisel toimus ka külaliskoolide esindajate intervjueerimine. Kindlasti jäi kõigile osavõtjatele meelde maailma parimad lihapirukad kehakinnituse ajal. Loodame, et järgmine õppeaasta toimub samalaadne üritus juba mõne teise kooli õpilasesinduse eestvedamisel.