Tõrva Gümnaasiumis 30. märtsil toimunud pranglimise finaalis osales maakonnast 40 pranglijat, igast võistlusklassist pääses finaali 10 parimat.
Meie kooli pranglijate parimad tulemused:
4.- 6. kl I koht - Allar Roosenberg; II koht - Vaike-Liine Rehkalt; III koht - Kristel Pruks
7. - 12. kl neiud - II koht - Meryt Salme
7.-12. kl noormehed - I koht - Remo Surri; III koht - Juhan Püvi

Kõik finaalis osalenud õpilased said tänuks Miksikese diplomi ja meened, I - III koha omanikud ka auhinna.

Tunnustati parimaid ka eelvõistluste tulemuste põhjal. Klasside arvestuses olid maakonnas parimad klassid Tsirguliina KK 5. kl, 6. kl, 8. kl ja 9. kl. Klasside parimad aga 4. kl Liis-Marleen Akkus, 5. kl Vaike-Liine Rehkalt, 6. kl Allar Roosenberg, 9. kl Kersti Vainonen, 10. kl Meryt Salme, 11. kl Remo Surri, 12. kl Maarja Vähi. Vaata tulemusi ka Miksikese kodulehelt.

Õnnitleme kõiki parimaid ja täname pikas pranglimise võistlustel osalejaid! Tänu õpetajatele, kes pranglimist toetanud ja võistlusi oma koolis aidanud korraldada: Eda Hansson, Marje Utsal, Tiina Arbeiter, Riina Järlik, Jaana Vainonen, Õie Nõmmik.