Tere, koolilehe Tsirgukese lugejad

Koolilehe Tsirguke meeskond võtab avasüli vastu Teie artikleid SUVISE väljaande jaoks. Mai-juuni väljaanne on selle õppeaasta viimane.

Kirjutada võivad nii õpilased, õpetajad kui ka teised koolielu tegelased. Eriti suur heameel oleks muidugi siis, kui õpetajad kirjutaksid mõne loo, sest neid on alati kõige põnevam lugeda.

Viimastes ajalehenumbrites pole kahjuks räägitud aga klasside tegemistest. Tahaks teada, mida olete koos teinud. Kas käinud põneval klassiekskursioonil, võtnud osa lahedast projektist? Või veel on plaanis minna koristustalgutele või hoopiski plaanite minna pinknikule, kus teete terve õppeaasta tagasiside?

Koolileht on ideaalne võimalus jäädvustada enda klassi tegemisi sel aastal. Klassijuhatajad  - kirjutage jutuke enda klassist meile, meie jäädvustame selle koolilehes ja hiljem on tore meenutada lõbusaid aegu.

Kirjutage:
- Põnevast seiklusest sel aastal oma klassiga, teie eredamad mälestused sel aastal
- Arvamus mõne 2011. õa probleemi kohta meie koolis
- Uskumatuid lugusid kooli ajaloost
- Kõige naljakam mälestus seoses Tsirguliina Keskkooliga
- Miks jääb see õppeaasta eriliselt meelde?
- Muljeid Tsirguliina Keskkooli ürituskorraldusest
- Mõtteid, mida järgmisel aastal võiks korda saata
- Kõige muljetavaldavam kooli üritus sel õppeaastal
- Mis oleks võinud minna teisiti?
- ja kõike seda, mille jaoks mõttelendu jätkub!

Ootame Teie artikleid 23. maiks aadressile
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.