Kutse meile õppima v

Järgmisel nädalal, 03.-08. oktoobril toimub meie koolis Comeniuse projekti „Avastades Euroopa kontraste" (E.E.C. - Exploring European Contrasts) kohtumine. Meie kooli saabub 7 õpetajat ja 20 õpilast partnerkoolidest Hispaaniast, Hollandist, Iirimaalt ja Norrast.

Külaliste saabudes esmaspäeva õhtul pannakse välja külaliskoolide ja meie kooli õpilaste kunstinäitus. Teisipäeval tähistame koos külalistega traditsioonilist õpetajate päeva, kus õpetajate rolli astuvad 11.-12. klassi õpilaste kõrval ka õpilased välismaalt. Õhtul toimub koolipidu meie kooli õpilasesinduse eestvedamisel. Kolmapäeval lähevad külalised koos neid saatvate õpilaste ja õpetajatega ekskursioonile Setomaale. Õhtupoolikul ootavad reisijaid Otepää seiklusrajad või vihma korral Pühajärve Spa ujula ja bowlingusaal. Neljapäeval toimub projektialane töö - koomiksite „Tee vabadusele" esitlemine ning partnerriikide ning Eesti ajaloo tähtsamate sündmuste arutamine. Ühiselt leitakse vastused küsimustele:"Milliste sündmuste üle oma riigi ajaloos olen uhke / mitte nii uhke ja miks?" Neljapäeva õhtupooliku veedavad külalised oma võõrustajate peredes. Reedel lähevad külalised Tartusse: külastatakse AHHAA teaduskeskust, Tartu Kutsehariduskeskust, tehakse osturing ning uisutatakse Lõunakeskuses. Vahepeale mahub veel mõndagi huvitavat.

Laupäeva varahommikul sõidavad külalised tagasi koju.

Seega on meie kooli õpilastel ja õpetajatel erakordselt hea võimalus katsetada oma inglise või saksa keele oskust ja leida endale uusi sõpru. Soovime meeldivat ja muljeterohket Comeniuse nädalat kogu kooliperele.


AEK-small

Comeniuse projekti meeskond


Rajakaamera

Rajakaamera

3 osa varv

tore

LKK logo originaal