Reedel, 05. oktoobril toimus õpetajate päevale pühendatud aktus, mille eestvedajaks olid  12. klass õpilased. Tundide läbiviimist nii õpilastele kui ka õpetajatele aitasid 12. klassil korraldada 11. klassi õpilased. Kui õpilastele toimusid tavapärased tunnid, siis õpetajaid pandi tõeliselt proovile komplekseksami sooritamisel esimeses tunnis. Küsimused ja ülesanded olid koostatud erinevatest ainetest: eesti keel, matemaatika, võõrkeeled, geograafia ja keemia. Teises tunnis toimus loovuse arendamine läbi joonistamise. Õpetajatel tuli joonistada pilt oma klassi või kooli õpilastest. Näitus on hetkel üleval esimesel korrusel. Kolmanda tunni ajal  toimusid erinevad kehalise kasvatusega seotud ülesanded kahe meeskonna vahel: õpetajate ajataju määramine, palliga väravasse löömine, teatevõistlus kummikinnastega ja täpsusviskamine korpalliga korvi. Punktiarvestuses jäid meeskonnad omavahel viiki.

Suured tänud õpetajate päeva läbiviijatele toreda ja südamliku päeva eest!