14.-17. novembril toimub meie koolis esimene Comeniuse projektikohtumine Traditional games across Europe, mis on suunatud algklasside õpetajate enesetäiendamisele. Projektis osalevad riigid ja asutused:

Hispaania, CEIP "EL SANTISCAL",

Rumeenia, Gradinita Speciala,

Bulgaaria, “Zlatna Ribka” Kindergarten,

Türgi, Mevlana Ilkokulu,

Eesti, Tsirguliina KK.

Projekti käigus tutvutakse projektimaade kultuuri ja traditsiooniliste mängudega, mis aitavad kaasa lapse enesearengule õppimisel. Läbi traditsiooniliste mängude saadakse uusi teadmisi Euroopa kultuuridest, traditsioonidest ja ajaloost ning õpitakse inglise keelt. Koostöö käigus jagatakse videosalvestusi, pilte, fotosid, õpitakse ja õpetatakse arendavaid traditsioonilisi mänge, tehakse videokohtumisi läbi kommunikatsioonivahendite. Projekti tulemusena valmib vastavateemaline koduleht, kuhu riputatakse üles erinevate maade mängulised tegevused koos juhenditega.

Projekti tegevusi toetab elukestva õppe programm European Lifelong Learning Programme.