xInnove rajaleidja-220x88

„Õpilase ressursid õppetöös” 8. oktoobril 2015 kell 17.00-19.00 Valgamaa Rajaleidja keskuses (Aia 9, Valga)

Info ja registreerimine: psühholoog Endla Lõkova (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel 58853610)

Eesmärk: anda aktiivõppe meetodite abil ülevaade, milliseid õpilase ja pere ressursse kasutab ja kulutab õppetöö. Arutletakse, kuidas saab vanemate ja õpilase teadlikkuse läbi mõjutada suhtumist õppetöösse ja õppeedukusse. Käsitletakse erinevaid võimalusi, kuidas lapsevanem saab suunata ja toetada oma last õppetöös nii, et kasutatud ressursid looksid uut kvaliteeti lapse arenguks ja eneseteostuseks.

„Tasakaal minu sees” 15. oktoobril 2015 kell 17.00-19.00 Valgamaa Rajaleidja keskuses (Aia 9, Valga)

Info ja registreerimine: sotsiaalpedagoog Õnne Naaris (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel 58150329)

Eesmärk: vanemluse toetamine läbi kunstipõhiste tehnikate. Käsitleme erinevaid vanemluse rolle, soove ja vajadusi ning tasakaalu.

Osalemine ei eelda varasemat kunstitegemise kogemust ega oskusi. Kunstiteraapia võimaldab olla kohal „siin ja praegu“ – mis on pingeid vabastav ja rahuldustunnet tekitav kogemus. Rakendades loovaid kunstilisi tegevusi  kas individuaalselt või gruppides, on võimalik parandada oma psüühilist seisundit, leevendada pingeid ja stressi, tuua oma ellu rohkem rõõmu ja rahulolu, tervendada suhteid perekonnas ja töökeskkonnas.

Kohtumiseni Valgamaa Rajaleidja keskuses!