Kallid lugejad, koolipere või niisama uudistajad!

Oleme enda õpilasesindusega planeerinud neljapäeval, 22. aprillil, algusega kell 18.00 teha Tsirguliina Keskkooli saalis perepäeva vanematele, lastele - üldisel kogu kooliperele. Kuna eelmisel aastal läks meil nõnda hästi ja kõik jäid väga rahule, otsustasime seekordki sellise vahva ürituse läbi viia.

Mis on meil plaanis?
Esinevad mõned lauljad, tantsijad, mängitakse kitarri. Vanematele tuleb õppealajuhataja poolt kooliekskursioon ning rahuloluküsitluse kokkuvõte kusagil klassiruumis. Mängitakse lõbusaid mänge, kust saavad osa võtta lastevanemad koos enda lastega, näiteks piimajoomisvõistluselt ja parima võileiva meisterdamise võistluselt, loomulikult veel igasugused muud seltskonnamängud. Pealegi laenutame maskotte, et väiksematel vahvam oleks. Algklassidki plaanivad välja peanna enda tööde näituse!

Ootame Teid väga meie kooli perepäevale
TSKK õpilasesindus

Pildid eelmise aasta perepäevast