Kutse meile õppima v

TÄHELEPANU AKTIIVSED NOORED!

Hei, taas on alanud uus kooliaasta. Sellega seoses ootame õpilasesinduse sekka uusi ja huvitavaid noori (5.-12.kl), kes oleksid julged pealehakkajad!

Selleks, et uus koosseis toimiks ja oleks tugev, valib õpilasesinduse juhatus kõigi kirjutajate vahel välja silmapaistvamad. Aga kuidas? Loe lähemalt alt!

Ootame Sinult enesetutvustuskirja, mis oleks meile väga suureks abiks. Miks me aga tahame enesetutvustuskirja ja mis see endast kujutab?

Läbi selle saame me teada, kui suur on Sinu tahe tulla õpilasesindusse ja lüüa kaasa koolielu korraldamises. Enesetutvustuskirja koostamine ei ole keeruline, toome välja mõned tähtsamad punktid, abistamaks Sind!

Enesetutvustuskiri on see, kuhu Sa võid kirjutada…

  • Lühitutvustuse endast (Sinu ees- ja perekonnanimi, millega tegeled vabal ajal, klass, kuidas Sulle meeldib meie koolielu jne.)
  • Miks just SINA tahad õpilasesindusse tulla?
  • Üks lubadus, mida meile annad (Näiteks: Aitad meid ürituste korraldamises, võtad mõne tähtsama ülesande enda peale, lubad olla ideederikas, oled igal võimalusel koosolekutel kohal jne.)
  • Võid kirjutada enda varasemast kogemustest õpilasesindusega (Ehk oled juba olnud õpilasesindaja? Võib-olla oled lihtsalt õpilasesindust vahel abistanud? Kas oled olnud rahul õpilasesinduse tööga? Sinu esmamulje meist?)
  • Mis Sulle meeldib õpilasesinduse juures?
  • Kirja lõppu kiruta meile mõni huvitav mõte, tsitaat või anekdoot. :)

NB! Enesetutvustuskirja pikkus võiks olla vähemalt pool A4 lehekülge pikk

Enesetutvustuskirjad võivad olla kirjutatud nii käsitsi kui ka arvutiga

Soovitavalt võiks kiri olla kas kokkumurtud või pandud ümbrikusse!

Võid kirjale juurde lisada, kui Sind huvitab osalemine kooliraadios või koolilehes.

Enesetutvustuskirjad palume anda Sandra, Kristi või kellegi teise õpilasesinduse liikme kätte HILJEMALT KOLMAPÄEVAKS!

SINU ÕPILASESINDUS

Rajakaamera

Rajakaamera

3 osa varv

tore

LKK logo originaal