Koolimaja on suletud 12. juulist kuni 8. augustini 2021.

Kiiretes küsimustes pöörduda:

  • koolijuht tel 5190 6269 Aive Aru 
  • majandusjuhataja tel 7666 383 Valdo Kõrge

Lasteaed on suletud 05.-23. juuli 2021.

Kiiretes küsimustes pöörduda:

  • koolijuht tel 51906269 Aive Aru
  • õppejuht tel 5354 0776 Ilme Sitik

 lasteaed tookuulutus

Tänasest kuulutab Tervise Arengu Instituut välja konkursi TEIP ehk Tervist edendava idee projekti.

Konkursile ootame 12-19 aastaste noorte endi kirjutatud ideeprojekte, kuidas muuta oma kodukoht meeldivamaks paigaks ning vanemate, koolikaaslaste, õpetajate käitumist tervislikumaks.

Mõte on selles, et koolinoored ise mõtleksid välja tervist edendava idee, esitaksid selle kirjalikult ideekonkursile ja viiksid projekti oma kodukohas või koolis vanemate või nooremate seas ellu.

Konkursile ootame noorte endi kirjutatud huvitavaid ideid, kuidas muuta oma kool või kodukoht meeldivamaks paigaks ning vanemate, koolikaaslaste ja õpetajate käitumist tervislikumaks. Oodatud on erinevad ideed igast terviseala valdkonnast ? teemadele ei ole seatud mingisuguseid piiranguid. Idee peab olema teostatav ehk et noor peab olema võimeline selle hiljem kas ise või koos oma kaaslastega ellu viima.

Tervise Arengu Instituut toetab kuue võitnud projekti elluviimist 10 000 krooniga. Lisaks saavad kõik võitjad auhinnaks ekstreemseiklus omal valikul kas metsas, jõel või kaljul ning väärtuslikud ergutusauhinnad. Põhjalikuma info TEIP projekti kohta ning projektitaotluse leiate failina manusest ning meie veebileheküljelt terviseinfo.ee.

Rajakaamera

Rajakaamera

3 osa varv

tore