Koolimaja on suletud 12. juulist kuni 8. augustini 2021.

Kiiretes küsimustes pöörduda:

  • koolijuht tel 5190 6269 Aive Aru 
  • majandusjuhataja tel 7666 383 Valdo Kõrge

Lasteaed on suletud 05.-23. juuli 2021.

Kiiretes küsimustes pöörduda:

  • koolijuht tel 51906269 Aive Aru
  • õppejuht tel 5354 0776 Ilme Sitik

 lasteaed tookuulutus

Hei, koolilehe meeskonna liikmed. Mäletate, et esmaspäeval jagasime teile arvamuste lehed ja 10 nõuannet teksti koostamiseks - need eesmärgiga, et meeskonna tööd huvitavamaks muuta.

Siit ka meeldetuletus - esmaspäevaks lugege läbi need arvamused ja kirjutage välja 3 head mõtet, mida enda jaoks avastasite. Lisaks sellele proovige ise kirjutada arvamus meie, Tsirguliina Keskkooli, teemadel, näiteks koolisöök, -raadio, -leht, -vägivald, -puhtus ehk siis kõik, mis pähe tuleb! Avaldage arvamust, mida arvate endale valitud teemadest. Valige ainult üks pool - kas oled täiesti vastu või täiesti poolt, täiesti positiive või täiesti negatiivne!


Igastahes, kohtume esmaspäeval (15.11), esimese söögivahetunni ajal, õpilasesinduse ruumis. Võtke kaasa enda arvamused ja kolm mõtet, sest toimub ka premeerimine. :) Nende tekstide põhjal teeme valiku, millised lähevad avaldamiseks koolilehte.

NB! Palun ürita ikkagi enda "kodust tööd" teha... Me ei peaks tegema alati kõike sellepärast, et peab, vaid seetõttu, et see arendab meid ennast. Vaatame, kuidas läheb, kui teile ei meeldi see mõte, et teeme ülesandeid või võiksid need olla teistsugused, siis muudame süsteemi, esmaspäeval arutame! :)


Kui kaotasid oma tekstid ära või on muid probleeme, siis muretseme uued, anna ainult teada!

Rajakaamera

Rajakaamera

3 osa varv

tore