Hei, koolilehe meeskonna liikmed. Mäletate, et esmaspäeval jagasime teile arvamuste lehed ja 10 nõuannet teksti koostamiseks - need eesmärgiga, et meeskonna tööd huvitavamaks muuta.

Siit ka meeldetuletus - esmaspäevaks lugege läbi need arvamused ja kirjutage välja 3 head mõtet, mida enda jaoks avastasite. Lisaks sellele proovige ise kirjutada arvamus meie, Tsirguliina Keskkooli, teemadel, näiteks koolisöök, -raadio, -leht, -vägivald, -puhtus ehk siis kõik, mis pähe tuleb! Avaldage arvamust, mida arvate endale valitud teemadest. Valige ainult üks pool - kas oled täiesti vastu või täiesti poolt, täiesti positiive või täiesti negatiivne!

Igastahes, kohtume esmaspäeval (15.11), esimese söögivahetunni ajal, õpilasesinduse ruumis. Võtke kaasa enda arvamused ja kolm mõtet, sest toimub ka premeerimine. :) Nende tekstide põhjal teeme valiku, millised lähevad avaldamiseks koolilehte.

NB! Palun ürita ikkagi enda "kodust tööd" teha... Me ei peaks tegema alati kõike sellepärast, et peab, vaid seetõttu, et see arendab meid ennast. Vaatame, kuidas läheb, kui teile ei meeldi see mõte, et teeme ülesandeid või võiksid need olla teistsugused, siis muudame süsteemi, esmaspäeval arutame! :)

Kui kaotasid oma tekstid ära või on muid probleeme, siis muretseme uued, anna ainult teada!