Kutse meile õppima v

Eesti Õpilasesinduste Liit on viimased 2 aastat olnud projekti „Noortest lähtuv tervisekasvatus" eestvedajaks, mida rahastavad Haridus- ja Teadusministeerium ning Eesti Noorsootöö Keskus. Selle aja jooksul on korraldatud mitmeid koolitusi, neist enamik on olnud suunatud seksuaalharidusele.

Projekti viimaseks ürituseks saab olema 3-päevane noorte tervise ja enesehoiu arendamisele suunatud koolitus, mis toimub 3.-5. detsembrini Roosta puhkekülas, Läänemaal. Ka Sinul on võimalus seal osaleda! Registreeri siit Koolitusele registreerimine: http://www.escu.ee/index.php?page=koolitusele-registreerimine

Erinevalt varasematest koolitustest käsitleme sellel koolitusel noore tervise ja heaolu väga erinevaid tahke - juttu tuleb nii tervislikust toitumisest, stressiga toimetulekust kui ka läbipõlemise ennetamisest ja natuke seksuaalkasvatust sekka ka :)

Koolitusi viivad läbi noored koolitajad, kellel on jagada ka isiklikke kogemusi koolipinge ja ajapuudusega toimetulekuks. Lisaks praktilistele näpunäidetele, mida edaspidi kasutada, pakub Roostal toimuv koolitus ideaalse võimaluse tegeleda need 3 päeva iseenda arendamisega ja oma heaolu suurendamisega ning kõike seda loomulikult heas seltskonnas :) Koolitusele ootame osalema kuni 50 noort ja koolitus on kõigile TASUTA! EÕEL hoolitseb Haridus- ja Teadusministeeriumi abiga kõigi osalejate majutuse, toitlustuse ja koolitusele transpordi eest.
Tallinnast Roostale ja tagasi Tallinnase toimetab osalejad tellitud buss ning lisaks kompenseerime väljastpoolt Tallinna tulijatele ka ühe otsa bussi- või rongipileti.

Koolituse täpsem ajakava selgub lähiajal, kuid kindel on see, et buss Tallinnast Roostale väljub 3. detsembri pärastlõunal ning ka tagasi Tallinnasse jõutakse 5. detsembril just pärastlõunaks.

Täpsem info koolituse toimumise kohta:

Karin Pool
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
58 188 656

Pille Teder
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Rajakaamera

Rajakaamera

3 osa varv

tore

LKK logo originaal