... öeldi 19. novembril Tallinnas, Riigikogus. Tsirguliina Keskkooli õpilasesinduse liikmed võtsid osa sellisest üritusest nagu 101 Last Toompeale eelfoorum ja pääsesid edasi ka lõppfoorumisse. Selle aasta teema oli "Ka minul on oma karjäär?!" Meie eesmärk oli parandada/teha ettepanekuid lõppdokumendile, mis pandi kokku pärast eelfoorumeid - ehk siis parandati ning muudeti seda, mille olime ise koostanud. Lõppdokumendi eesmärk on tuua koolidesse sisse uus õppeaaine, mis oleks karjääriõpetus. Väga vajalik ja huvitav aine. Meil on olemas küll maakonnas karjäärinõustajad ja koolides kordinaatorid, kuid see pole siiski piisav.

VASAKULT: Kristiine Karu 8. klass, Sandra Pikk 11. klass ja Kadrian Possul 8. klass

Päev oli sisukas ja pikk, registreerimine algas kell 10.00 ja lõpetasime 16.30. Toompeal võtsid sõna ning jagasid häid mõtteid Riigikogu aseesimees Keit Pentus, Lastekaitse Liidu juhataja Alar Tamme, EÕEL´i juhatuse esimees Edgar Rootalu, Riigikogu Kultuurikomisjoni esimees Peeter Kreitzberg, Marju Jaanimäe TOREst, 101 Last Toompeale projektijuht Nikolai Kunitsõni ja ürituse moderaator Maris Silla. Lisaks valiti lapsesõbralik organisatsioon ja ühiskonnategelane. Organisatsiooniks valiti SEBE ja ühiskonnategelasteks liikluslinnaku loojad.