Ilmunud on novembri number noorsootöölehest Aken! Seekordses väljaandes julgustab tuntud teleajakirjanik ja noorsootöö fänn Urmas Vaino noorsootööd stagnatsioonist väljuma ning leidma julgem nägemus.

Juttu on ka tööst noorte õigusrikkujatega, kultuuridevahelisest õppest, noorte tööhõivest ning karjääriteenustest, mis aitavad noori elus paremini hakkama saada. Pikemalt räägitakse lehes ka Euroopa Struktuurfondi vahendite abil hoo sisse saanud tegevustest, mis parandavad nii noorte osalusvõimalusi kui tööd noortekeskustes. Välisaken kiikab seekord mitte kaugetesse maadesse, vaid näitab kaugete maade kultuuri esindajaid, kes siin samas meie keskel noorsootööd viljelevad.

Loomulikult on juttu ka paljudest muudest noortevaldkonnas olulistest teemadest ning lehte saab, nagu ikka, lugeda ka veebis, aga seda alates kolmapäevast: http://aken.enl.ee