Kutse meile õppima v

Ühiskond on päev- päevalt arenev keskkond, mis seab üha uuenevaid eesmärke meile, ühiskonna liikmetele. Haridus, haritus, kultuurilisus, aktiivsus: see on märkimisväärselt väike hulk kriteeriumitest, mis noortele esitatakse, kuid massiivne hulk informatsioonist, mida püüame ligi 1,3-le miljonile inimesele iga päev kuuldavaks teha.

 

Õpilasliit on astunud sammu lähemale olukorrale, kus noorte hääl ei ole pelgalt soojendus vaid tõsiselt võetav ning arvestatav. Kajastamaks arvamuslugusid, päevakorralisi sündmusi ja huvitavaid reportaaže, hariduspoliitilisi vaatenurki ning meeldejäävaid elamusi, on uuenduskuuri läbimas õpilasleht.

 

11.-12. detsembril toimus Õpilasliidu kontoris kahepäevane õpilaslehe toimkonna koosolek, kus kaardistasime eesmärke, tegevusi ning valisime peatoimetaja, tegevtoimetaja ning valdkondade toimetajad. Õpilaslehe toimkonna koosseis on järgmine:

 

Peatoimetaja Aksel Lõbu

Tegevtoimetaja Kätlin Maal

Sporditoimetaja Kervin Kull

Meelelahutustoimetaja Tuuli-Ann Freienthal

Kultuuritoimetaja Kadi Hainas

Arvamustoimetaja Margaret Koord

Haridus Angela Tikoft

Teated Annli Heinsalu

Finantsjuht Kertu-Lilli Meerbach

 

Meeskond on enam kui maru, sära nende silmis tõi esile motiveeritud ja rõõmsameelse hoiaku, mis oli kahe päeva jooksul kontori parimaks sisustuselementideks. Neile soovitakse aga energiat, innovaatilisi ideid ja palju naeru- jääge iseendaks ja mõelge "kastist välja" !

 

Hoidke õpilaslehe toimkonna tegemistel silm peal ning soovi korral kirjuta aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. , et edastada meeskonnale mõtteid, soovitusi ja pakkumisi.

NB: Jälgi Õpilasliidu tegemisi ka http://www.facebook.com/home.php?#!/opilasliit

Rajakaamera

Rajakaamera

3 osa varv

tore

LKK logo originaal