Aeg on ennast lumest välja kaevata ning mõelda tuleviku peale - Eesti hariduse tuleviku peale. Eesti Õpilasesinduste Liit võttis vastu Riigikogu valimiste platvormi "ÕPILASTE EESTI 2015 " nüüd on vaja viia see dokument poliitikuteni, ning lõpuks uuele valitsusele!

Meie eesmärk on avaldada oma kindlad soovid uuele valitsusele, mis valitakse juba 6. märts 2011. Ennem, kui seda tegema hakkame, on vaja korralikku tuge ning toetust teistelt osapooltelt. Me peame viima idee erakondadeni, selgitama välja nende arvamuse ning arutama mõtteid üheskoos. Erakonnad peavad mõistma, et me oleme tõsiselt asja juures ning õpilaste arvamus ning huvid tuleb tõsta ausse!

Miks jõuab see jutt Sinuni?

Just sellepärast, et me pakume võimalust Sinul õpilaste arvamust esile tõsta.

Eesti Õpilasesinduste Liit paneb kokku meeskonna, mille eesmärgiks on õpilaste seisukohti maakondlikul tasandil esindada. Meeskond töötab platvormiga, mis on koostatud Riigikogu valimisteks. See koosneb 19. punktist, mida esitatakse uuele valitsusele. Dokumendiga on võimalik võimalik EÕEL kodulehel (http://opilasliit.ee/opilaste-eesti-2015.htm ).

Meeskonnaliikme ülesandeks:

* kirjutada artikleid õpilaste soovidest valla- ja linnalehtedes.

* suhelda oma maakonnas erakondade esinumbritega ning neile EÕEL-i Riigikogu valimisteplatvormi ning selle eesmärke tutvustada.

* jälgida toimuvaid avalikke arutelusid ja neis ka ise võimalusel osaleda ninge aruteluteemadeks meile olulisi teemasid soovitada.

Igat ülesannet aitavad varasemad koolitused ning nõustamine, niiet kui Sa polegi kõige osavam kirjutaja, siis korralikult treenituks saad Sa kindlasti. :)

Hakka Sinagi "Õpilaste Eesti 2015" meeskonnaliikmeks!

Ülesanne ei võta tükki küljest, aga annab suure tüki juurde küll.

Kandideerimiseks leiad avalduse EÕEL kodulehelt

Kandideerimistähtaeg on: 13. jaanuar