Kutse meile õppima v


MINI PLAYBACK SHOW „13“


Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus kuulutab välja maakondliku staarijäljendus konkursi MINI PLAYBACK SHOW 2011 . Sellel aastal toimub üritus juba kolmeteistkümnendat  korda. See on üritus, kus Sul on võimalik jäljendada oma lemmikstaari esinedes tema loo taustal enda kavaga.


Üritus toimub 8. aprillil kell 18.00 Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuse teatrisaalis. Eelproovid algavad kell 15.00.


Võistlema ootame Valgamaa noori vanuses 6- 26 eluaastat.


Vanuseastmed jaotuvad järgnevalt:


  • · I- IV       klassi õpilased
  • · V- IX     klassi õpilased
  • · X- XII    klassi õpilased
  • ·


Grupi liikmed peavad olema kõik samas vanuserühmas.


Registreerimisankeete on võimalik saada Valga ANK-i ning Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuse infolauast ning e-keskkonnast www.valgakultuurikeskus.ee ürituse Mini PlayBack Show info rubriigist. Soovitame täita need arvuti põhiliselt ning edastada e-posti teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Registreerimine kestab 1. aprillini k.a. Pärast seda kuupäeva saabunud registreerimisankeete EI ARVESTATA! Kui registreerimisega tekib probleeme, võtke ühendust korraldajaga.


Osaleda saavad kuni 12 liikmelised grupid. Kava pikkus max. 5 min.


Registreerimistasu grupil ei ole.


Žürii hindab kava originaalsust ( laulu „story” peaks ühtima esitatava kavaga), sarnasust staariga (liikumine, riietus, soeng jne), kostüüme, kavas kasutatavaid vahendeid, esinemise meisterlikkust,  liikumist, kontakti publikuga.


NB! Ei ole kohustuslik jäljendada loo videot, kuid kohustuslik on jäljendada staari/staare ennast (nende liikumist, riietust, soengut, jne). Jäljendatav staar peab olema ära tuntav.


Paralleelselt esinemisega näitame ekraanil jäljendatava staari originaalvideot, või osaleja grupi poolt koostatud pildiseeriat. Staarijäljenduskava peab seega ühtima täpselt originaalvideo muusikaga. Sellega seoses peavad kõik osalejad jäljendatava staari originaalvideo lingi märkima registreerimisankeedile. (vajadusel laadi video või muusikaga slaidishow/pildiseeria internetti).


Info tel. 7661678 (14:00-20:00), 512 4285, www.valgakultuurkikeskus.ee

Edukat võistlemist!

Mini PlayBack Sohow 2011 meeskond J

Rajakaamera

Rajakaamera

3 osa varv

tore

LKK logo originaal