Kutse meile õppima v

Noortegrupp Seiklejate Vennaskond viib rahvusvahelise noorsootöötajate koolituse "I share, I care" raames 18. aprillil Otepääl Valgamaal läbi kontaktide loomise sündmuse "Chat and Cheese" (tsättimine ja juust). Koolitus toob kokku 10 erineva riigi noorsootöötajad ja noortejuhid. 

Toreda vabas õhkkonnas ürituse idee on tuua kokku Lõuna-Eesti aktiivsed noored ja noorsootöötajad koolitusel osalevate välismaalastega, et saaks koos toredalt aega veeta ning lisaks luua kontakte, et teha tulevikus koostööd - näiteks võtta koos ette mõni tore noorteprojekt.

Sündmusele saab registreeruda hiljemalt 22. märtsil e-posti aadressilSee e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Kontaktide loomise sündmus "Chat and Cheese" annab võimaluse:

  • luua kontakte noorsootöötajate ja noortejuhtidega Leedust, Poolast, Sloveeniast, Hispaaniast, Itaaliast, Bulgaariast, Rumeeniast, Ungarist, Türgist ja Eestist;
  • saada rohkem infot programmi Euroopa Noored võimaluste kohta;
  • teha tulevikus toredaid projekte koos välismaa partneritega;
  • praktiseerida erinevaid võõrkeeli;
  • veeta üks tore õhtu rahvusvahelises seltskonnas.

Üritus algab kell 19.00 18. aprilli õhtul. Sündmus on osalejatele tasuta ja kiirematele pakume ka majutust (soovi korral).

Projekt viiakse ellu Euroopa Ühenduse programmi Euroopa Noored toetusel.

Meie poolt on juust, Sina aga tule ja suhtle!

Lisainfo:
Heleri Alles
Noortegrupp Seiklejate Vennaskond
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
www.seiklejad.org


Rajakaamera

Rajakaamera

3 osa varv

tore

LKK logo originaal