Õpilasesindus alustas enda talgutega! Neljapäeval, pärast kooli saime kokku, et minema visata vana praht, üle värvida kapid, mõelda ümberpaigutust ja niisama mõnusalt juttu ajada ning kooki süüa!

Meie töö sujus lahedasti: Meil oli värvimis-, õmblemis-, pesemis-, söögi-, sorteerimis- ja lihvimismeeskond! Vanadele patjadele õmmeldi lustakad lapiteki-katted ja lõpuks ometi saime ära visata seisma jäänud prahi.

Viimased viimistlused teeme küll-küll järgmise nädala jooksul, ehk soovime "talgud" lõpetada järgmise nädala lõpuks. Kapid vajavad veel paar korda ülevärvimist! Ma arvan, et me ei jõua enam lõpptulemust!

Nüüd illustreerimiseks natukene pilte, aga rohkem jäädvustusi leiad siit: http://nagi.ee/photos/Sandrelle/sets/327793/

Usinasti Lihvimas ;)

Kolisime natukeseks...välja!

Lihvimisosakond

Pesemisosakond :)

Sorteerimisosakond

Värvimisosakond

Õmblemisosakond

Silva hoolitses ikka meie eest söögiosakonnas! Tegi õunakooke ja singikooke!

Vanast uus!