Valgamaa Noortekogu tunnustab 12. oktoobril Valga kultuuri- ja huvialakeskuses toimuval Valgamaa noortekonverentsil maakonna 2011. a linna- ja maanoort, millega soovime tunnustada maakonna aktiivseid noori ning väärtustada noorte omaalgatusi. Valgamaa Noore leidmiseks palume koole, noorteorganisatsioone, avatud noortekeskusi, aga ka üksikisikuid vaadata enda ümber ringi ning esitada oma kandidaat.

Vabas vormis taotluses palume märkida kandidaadi nimi, sünniaeg, kontaktandmed (postiaadress, e-posti aadress või telefoninumber), lühike iseloomustus ning 2011. aastal silma paistnud tegevused või saavutused (kandidaadiks esitamise põhjus). Palume lisada ka kandidaadist foto. Lõppu lisage oma nimi ja kontakt ning saatke 1.oktoobriks 2011. a elektrooniliselt aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või paberkandjal Valga maavalitsusse (Kesk 12, Valga 68203) märgusõnaga „Valgamaa noor 2011".

Valgamaa Noortekogu kuulutab 12. oktoobril Valga kultuuri- ja huvialakeskuses toimuval Valgamaa noortekonverentsil välja Valgamaa Noortesõbra 2011, millega soovime tunnustada maakonna noortesõbralikke organisatsioone, asutusi ja üksikisikuid. Valgamaa Noortesõber 2011 leidmiseks palume koole, noorteorganisatsioone, avatud noortekeskusi, aga ka lihtsalt noori ja noortegruppe vaadata enda ümber ringi ning esitada oma kandidaat.

Vabas vormis taotluses palume märkida:

• üksikisiku puhul nimi, sünniaeg, kontaktandmed (postiaadress, e-posti aadress või telefoninumber), lühike iseloomustus ning 2011. aastal

noorte hüvanguks silma paistnud tegevused või saavutused (kandidaadiks esitamise põhjus). Palume lisada ka kandidaadist foto.

• organisatsiooni või asutuse puhul organisatsiooni nimetus, aadress, tegevusvaldkond ning lühike iseloomustus ning 2011. aastal noorte

heaks korda saadetud tegevuste kirjeldus (kandidaadiks esitamise põhjus).

• Lõppu lisage oma nimi ja kontakt ning saatke 1. oktoobriks 2011. a elektrooniliselt aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või paberkandjal

Valga maavalitsusse (Kesk 12, Valga 68203) märgusõnaga „Valgamaa noortesõber 2011".