Koolimaja on suletud 12. juulist kuni 8. augustini 2021.

Kiiretes küsimustes pöörduda:

  • koolijuht tel 5190 6269 Aive Aru 
  • majandusjuhataja tel 7666 383 Valdo Kõrge

Lasteaed on suletud 05.-23. juuli 2021.

Kiiretes küsimustes pöörduda:

  • koolijuht tel 51906269 Aive Aru
  • õppejuht tel 5354 0776 Ilme Sitik

 lasteaed tookuulutus

Hea Valgamaa noor, kui sa soovid rikastada oma vaba aega ning anda panus karjääriürituste korraldamisele, siis ootame sind vabatahtlikuna Valgamaa karjääriürituste korraldusmeeskonda. Pakume võimalust proovida erinevaid tegevusi erinevates valdkondades. Samuti aitab vabatahtlik töö tundma õppida iseennast – millised onsinu tugevad küljed, millised tegevused sulle sobivad. Sul on võimalikteada saada, kas sa oled hea meeskonnatöötaja, suhtleja või liider? Kindlastiilmestab vabatahtlik tegevus ka sinu CV-d.  Aktiivne osalemine ühiskondlikestegevustes ning töötamine vaba tahte alusel on tõusev suund. Vabatahtliktegevus on suurepärane võimalus just leidmaks seda eluvaldkonda, milleson Sulle sobiv elukutse.
Tundub põnev ning tahaksid proovida?
Hea võimalus olla kaasatud vabatahtlikunameie korraldusmeeskonda on 25. novembril toimuval  gümnasistide tööturukonverentsil.Saada oma sooviavaldus ja CV hiljemalt 7. november 2011 aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Vabatahtliku tegevuse eest saad Valgamaa Tankla vabatahtliku passi, mis tulevikus aitab tõestada sinu kogemustavalikus tegevuses.  Vabatahtliku passi kohta loe lisa: http://www.tankla.net/content/view/555/348/

Rajakaamera

Rajakaamera

3 osa varv

tore