Tere kõik toimetuse liikmed ja huvilised!

Aasta on möödunud ajast, mil 9 meist said kokku, et moodustada õpilaslehe toimetus.

Ma teen lühidalt: 9. detsembril saame kokku Eesti Õpilasesinduste Liidu kontoris, Kreutzwaldi 4, Tallinnas. Kellaaeg võiks olla 20.00, aga kui selgub, et enamikule sobib juba varem, siis see võib muutuda.

Plaanis on tähistada sünnipäeva, tutvuda üksteisega natuke ja võib-olla ka natuke tööst otsapidi kinni hakata. Kindlasti on kasulik kohale tulla, isegi kui sa pole kindel, kas sa ikka tahad õpilaslehes tegutseda!
:)

Plaan on ka öö kontoris veeta, et hommikul olulistel teemadel mõtteid jagada ja hääletuse teel paar otsust langetada, nii et magamiskott oleks soovitatav kaasa võtta. Oleks tore, kui kõik võtaksid ka midagi näksida kaasa, aga kindlasti on ka meie poolt sünnipäeva puhul midagi hamba alla.