Koostöös Ekooliga on avanemas uus uudisteportaal, mille sisu hakkab kajastama noortega seotud uudismateriali. Kajastust leiavad üritused ja õpilaste edulood. Lisaks hakkab leiduma palju huvitavaid artikkleid -  kuidas parandada mälu, kuidas parandada pingetaluvust ja palju muud kasulikku. Suuremaks eesmärgiks on ka erinevate seadusemuudatuste sisu selgitamine noorte seas.

Tahad saada osa lahedast uuest projektist? Sa ei karda väljakutseid ega uusi teadmisi? Oled kirjasõnaga sina peal? Tahaksid kuuluda lahedasse noorte meeskonda?

Kui eelnevalt tuli kasvõi mõni positiivne vastus, tasub sul kindlasti järgnevast pakkumisest kinni haarata!

Nimelt otsime uudisteportaali meeskonda lahedaid noori, kes oleks valmis panustama uue lehe valmimisse ja sündi. Pakkuda on tegevust toimetajatele* ja korrektoritele*.

Ootame kandidaatidelt eelkõige motiveeritust ja valmidust õppida uusi asju meedia vallas. Kogemused on alati kasuks, aga sära silmis teeb toa veel valgemaks ja ilusamaks.