Hei kallis koolirahvas! Kooliraadio alustab uut kooliaastat ning soovime teile kõigile kaunist ning meeldivat õppeaastat! Samuti anname teade, et kooliraadio saated hakkavad toimuma ilmselt samal ajal nagu varemgi, soovime kindlasti ka edaspidi õnne meie kooli tähtpäevalistele ning edastame ka kõikvõimalikke kuulutusi, teadaandeid ning paljut muud. Siin kodulehel aga saate küsida meie käest soovilugusi (vajadusel ka koos tervitustega) ja palju muud huvitavat teha (püsida kursis kooliraadio tegemistega, tulla ise kooliraadiot tegema, anda tagasisidet, kuulata saateid jm). Ootame teie käest kindlasti ka ettepanekuid kuidas kooliraadiot paremaks ja põnevamaks teha!

NB! Ootame kooliraadiosse ka uusi ja aktiivseit õpilasi kes sooviksid kooliraadiot teha! Andke sellest teada meile kas suuliselt või siis e-mailiga ( See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.).