Tere, armsad õpilasesinduse lehel viibijad!

On ilmunud uus koolileht Tsirguke, sügisene ja numbrijärgus üheteistkümnes. Suur aitäh tervele
meeskonnale ja neile, kes aitasid taas koolilehel ilmuda!

Koolilehe meeskonnas on aga kaks uut ja väga tähtsat inimest – peatoimetaja Liina  Suur ja keeletoimetaja Marika Troon. Tänud neile ja tahtejõudu ka edaspidiseks!

Aitäh samuti Timo Arbeiterile, kes on jätkuvalt nõus koolilehe kujundusliku poolega edasi tegelema! Üsna pea hakkab Timo ka teisi huvilisi „välja koolitama“, aga täpsem info tuleb loodetavasti juba peagi! Loodame, et leiate kindlasti tegusal vaheajal aega, et läbi lugeda koolilehe uus väljaanne. Ärge unustage puhata ja patareisid laadida. On tulemas tähis, kiire, samuti soe ja särav veerand!

Lehed paberkandjal on kodudesse jagatud, aga samuti on võimalus lehte lugeda läbi veebikeskkonna issuu. Meie leht asub aadressil: http://issuu.com/tsirguke/docs/koolileht-tsirguke-11

Lühidalt sellest, mida võid verivärskest koolilehest lugeda:
  • Uus peatoimetaja Liina Suur – Millega ta vabal ajal tegeleb? Kas peatoimetaja roll on talle raske? Kes ta on? Millised emotsioonid on tal seoses uue rolliga koolielus?
  • MAANOORE TIITEL taas Tsirguliinas – Kes kannab taas Valgamaa maanoore tiitlit meie koolis?
  • Comeniuse projekt Eestis, Tsirguliina Keskkoolis
  • Reportaaž – Praeguste abiturientide kogemused ja mõtted tehtud suvepraktikast
  • Kuidas saada maailmamuutjaks?
  • Millega tegelevad meie kooli värsked vilistlased?
  • Mis on Zumba fitness-treening?

NÜÜD AGA VÄRSKEID PILTE KOOLILEHE MEESKONNAST! :-)