article

Alates esmaspäevast 25. oktoobrist alustab Tsirguliina Kooli direktori ametikohal tööd Tarmo Valgepea.

Tarmo Valgepea on sündinud Kiviõlis, Ida-Virumaal läbinud ka suure osa haridusteest ning sportliku noorena lõpetanud keskkooli Tallinna Spordiinternaatkoolis. Kõrgharidus on omandatud Tallinna Polütehnilise Instituudi majandusteaduskonnas, tööstuse juhtimise ja planeerimise erialal.

Valgepea on töötanud Pärnus spordivaldkonna juhina, kelle hallata olid spordiühingud, laste spordikool, spordibaasid ja linna rahvasporditegevus. Samal ajal töötas Valgepea kergejõustikutreenerina ning lühemal perioodil ka Sindi Keskkoolis asendusõpetajana. Lisaks on ta olnud aastaid spordilaagrite juhataja ning tegev mitmete spordiklubide asutamise ja juhtimise juures.

Enam kui kümme aastat on Tarmo Valgepea töötanud haridussüsteemis, aastatel 2009-2017 Ida Virumaal, alguses Mäetaguse Põhikooli, hiljem Jõhvi riigigümnaasiumi direktorina. Peale seda on Valgepea olnud haridusnõuniku ametis Väike-Maarja vallavalitsuses.

Lisaks on Tarmo Valgepea olnud nii Pärnu kui ka Tallinna linnavalitsuses ametis spordi- ja noorsoovaldkonna juhina ning ettevõtjana on ta 20 aastat tegutsenud toitlustuses, jaekaubanduses ja kinnisvaraarenduses.

Avaliku konkursi võitnud Valgepea peab oluliseks, et koolijuht oleks eelkõige visionäär, kel olemas juhtimiskogemus ning võime seatud eesmärke järgida. „Tööl, mida teen, peab olema tähendus ja väljakutse - need on minu suurimad motivaatorid".

Isiklike omaduste poolest toob ametisse astuv koolijuht esile aususe ja täpsuse, õiglustunde ja empaatiavõime, oskuse inimesi innustada, positiivse ellusuhtumise, rohelise maailmavaate. "Elan tervislikult, spordin, huvitun kirjandusest, muusikast, teatrist, kujutavast kunstist, ajaloost".

Soovime koolijuhile edu uues ametis!

Artikkel pärineb Valga valla kodulehelt (https://www.valga.ee).

Õpihuvi laager 2021 Plakat Edasi lükkamine

Õpihuvilaager on edasi lükatud ja toimub sügisvaheajal!

Täpsem info registreerimise ja osalemise kohta septembris!

Kavas ekskursioonid ja palju muud põnevat. Kõik on osalejatele TASUTA!

Mida teeme?

Värskendame juba õpitut ning kogume uusi teadmisi ja kogemusi, lihvime suhtlemisoskust, arendame loovust ning kindlasti ei pääse ka liikumisest.

Laagri üldkava
Esmaspäev 9.08

• Kogunemine, üldinfo jagamine, rühmade moodustamine

• Tartu - teaduspark AHHAA, liiklusvaba puiestee, ülikoolimuuseum (siit saavad rühmad ülesande näidendi ettevalmistamiseks)

• Kokkuvõtted, TORE ring, kunstiteraapia

• Vaba aeg

Teisipäev 10.08

• Hommikused tegevused, TORE ring

• Valga Militaarteemapark, laserlahing, vibuvõistlused

• Päästeteenistuse veeohutuskoolitus ning ujumine

• Kokkuvõtted, TORE ring, ajalooteraapia

Kolmapäev 11.08

• Hommikused tegevused, TORE ring

• Tegevused Sangaste lossis, ringtallis, safari

• Laagri lõpetamine, tunnustamised

• Valminud näidendite esitamine vanematele

• Kojusõit

Õpilasi toitlustatakse kolm korda päevas. Ööbimine klassiruumides.
Laagri korraldajad jätavad endale õiguse teha muudatusi laagri päevakavas.
Laagriks vajalike asjade nimekirja saadame registreerunud õpilastele augusti alguseks.

Oluline!!!

Laagrisse tullakse tervena, kaasas hea tuju ja tegutsemislust.
Kui laps on laagrisse registreeritud, kuid ei saa siiski osaleda, andke sellest võimalikult kiiresti teada meili teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Laagri läbiviimist toetab Haridus- ja Teadusministeerium haridus- ja noortevaldkonna kriisitoetusena.

Täpsem info: Jana Vainonen, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 522 9558

Laupäeval, 12. juunil toimus pidulik vastuvõtt 1970., 1971., 1995. ja 1996. aastatel lõpetanutele.

Ürituse galeriid on võimalik vaadata siit: https://drive.google.com/drive/folders/1xT835qDnkQR0H8CRpwJ-HAUmZ71gxPWf?usp=sharing

Uudised arhiivist...